FCB and The Milkman

Idee, które zmieniają
codzienność

News_

FCB&theMilkman nagrodzone Communication & Design of The Year 2022

Kreatywność w działaniu

Zobacz więcej

Wierzymy w idee,
które zmieniają codzienność

Jesteśmy częścią FCB, jednej z najbardziej kreatywnych sieci reklamowych na świecie. Łączymy talenty, wiedzę i technologię, by tworzyć „never finished ideas” - idee, które trwają. Idee, które rozwiązują problemy, napędzają biznes i budują marki.

x SB

We współpracy z Sustainable Brands Poland pomagamy markom kształtować zachowania wpływające na bardziej zrównoważony model życia, odpowiadający wyzwaniom współczesności. W ramach inicjatywy „Brands for Good” wspieramy marki, które chcą być siłą napędową zmian na lepsze.

News

Zobacz więcej

Jesteśmy
ludźmi

Ludźmi napędzanymi przez dane, trendy i nowe technologie. Z latami doświadczenia, które uczy, że dane nie zastąpią myśli, a technologia -emocji. Dlatego we wszystkim co robimy, na pierwszym miejscu stawiamy ludzką perspektywę.

 • Tom Pawlikowski

  Co-founder

  Czyta książki, zaczynając od ostatniej strony. Nienasycona ciekawość tego, co jest dalej, tłumaczy 30 lat sukcesów jako CEO międzynarodowych sieci reklamowych.

 • Agnieszka Klimczak

  Co-founder, creative partner

  Wierzy, że w każdej historii bohater powinien ocalić kota. Copywriterska połowa wielokrotnie nagradzonego duetu kreatywnego.

 • Gośka Drozdowska

  Co-founder, creative partner

  Wierzy, że idee mogą zmieniać zachowania oraz że wszystko da się powiedzieć krócej. Art directorska połowa wielokrotnie nagradzanego duetu kreatywnego.

 • 2020/2021 Global Network of the Year

 • 2020 Global Agency of the Year

 • 2020 & 2019 A-List & 2020 Best Places to Work

 • 2020 Top Global Creative Network